KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12144089
nr 1214 4089
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Akvarell, Kanholmen, signerad. -70,18x39
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:23:00
300 kr
400 kr
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth